GRAFIK, Kokotów - oferta pracy - GoldenLine.plThessla Green Sp. z o. o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

GRAFIK

Lokalizacja
Kokotów
Pracodawca
Thessla Green Sp. z o. o.
Dodano
22.05.2020

OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej

  • przygotowywanie katalogów, folderów, ulotek i innych materiałów promocyjnych zgodnie z briefem

  • tworzenie koncepcji graficznych oraz realizacja spójnej strategii wizerunku firmy

  • dbałość o szczegóły ekspozycyjne i wizerunek firmy

  • przygotowywanie materiałów graficznych do strony www

  • przygotowanie materiałów do druku

WYMAGANIA:

  • znajomość Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop

  • znajomość kompozycji i typografii

OFERUJEMY:

  •  pełne wsparcie zespołu

  •  pracę (umowa o pracę) w innowacyjnej, rozwijającej się firmie

  •  możliwość intensywnego rozwoju

  • doskonałą atmosferę

 jest polskim producentem systemów wentylacji oraz komfortu cieplnego przeznaczonych do budynków niskoenergetycznych i pasywnych. Nasze produkty osiągają sukces na rynku dzięki niezawodności, funkcjonalności oraz dużemu poziomowi innowacji technologicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 GRAFIK