Large Scale PV Designer, mazowieckie, pomorskie, dolnośląskie - oferta pracy - GoldenLine.plNES GLOBAL TALENT SP Z O O - Large Scale PV Designer

Dla naszego klienta, firmy o zagranicznym kapitale działającej w sektorze odnawialnych źródeł energii, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Large Scale PV Designer

Miejsce pracy: mazowieckie, pomorskie, dolnośląskie

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna byłaby za wizualizacje koncepcyjne instalacji fotowoltaicznych o mocy przekraczającej 10 MW oraz wsparcie dokumentacyjne na etapie rozwoju projektu.

Jeśli posiadasz doświadczenie w projektowaniu dużych instalacji fotowoltaicznych i chciałbyś się rozwijać w kierunku project managera - zapoznaj się z poniższym opisem stanowiska i jeśli czujesz się idealnym kandydatem, zaaplikuj.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych gruntowych o mocach przekraczających 10 MW
  • Udział w konsultacjach technicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów (dokumentacja związana z uzyskaniem PnB)
  • Nadzorowanie postępu robót i wsparcie projektowe ekip instalatorskich
  • ekonomiczna analiza projetu – wstępne szacunki

Idealny Kandydat powinien mieć:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie projektowania instalacji PV
  • Znajomość adekwatnego oprogramowania (preferowany PVSyst)
  • Biegła znajomość AutoCAD
  • Uprawnienia budowlane projektowe (duży atut, choć nie wymóg obowiązkowy)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Opiekę medyczną
  • Dopłaty do kart sportowych

Możliwa długoterminowa praca zdalna z okresowymi wizytami w biurze w Warszawie