Lekarz chirurg, Wschowa - oferta pracy - GoldenLine.plNowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Lekarz chirurg

Lokalizacja
Wschowa
Pracodawca
Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o.
Dodano
01.06.2020

Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o. zatrudni lekarza chirurga:

Opis Stanowiska:

  • Świadczenie usług w zakresie chirurgii na Oddziale Chirurgii, poradni chirurgicznej w ramach kontraktu z NFZ,
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Specjalizacja w zakresie chirurgii lub lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii,
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny grafik,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
na adres: hr@nowyszpital.pl
lub kontakt pod nr tel.:
515 079 173.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Grupa Nowy Szpital Holding S.A. z siedzibą w Szczecinie, ul. Zbożowa 4. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Grupa Nowy Szpital Holding S.A. inspektorem danych osobowych.