Ratownik Medyczny, Skwierzyna - oferta pracy - GoldenLine.plSzpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Ratownik Medyczny

Lokalizacja
Skwierzyna
Pracodawca
Szpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie
Dodano
04.05.2020

Szpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie pilnie podejmie współpracę
z ratownikami medycznymi

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług w zakresie ratownictwa  w Zespołach Ratownictwa Medycznego

Wymagania:

  • Kwalifikacje określone w przepisach ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz. U. Nr 191, poz. 1410, z późn. zm.),
  • Ratownik medyczny – ukończone studia wyższe na kierunku ratownictwo medyczne,
  • Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy,
  • Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta.

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • Stabilne warunki pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
hr@nowyszpital.pl
lub kontakt pod nr:
504 897 605

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Grupa Nowy Szpital Holding S.A. z siedzibą w Szczecinie, ul. Zbożowa 4. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Grupa Nowy Szpital Holding S.A. inspektorem danych osobowych.