MECHANIK, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plHUNTWORKS - {{offer.position}

Oferta archiwalna

HUNTWORKS

Huntworks to butik doradztwa personalnego wyspecjalizowany w wyszukiwaniu i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie.

MECHANIK

Obecnie dla jednego z naszych międzynarodowych klientów poszukujemy kandydata na stanowiska Mechanika do branży produkcji opakowań. Firma ma bardzo dobrą renomę, świetnie zorganizowane procesy produkcyjne i jest jednym z najlepszych pracodawców w regionie łódzkim. Zatrudnia ponad 500 osób i ma dwie fabryki w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór techniczny podczas realizacji projektów związanych z utrzymaniem maszyn,
  • Praca przy wdrażaniu systemu IWS (znajomość będzie atutem),
  • Konserwacja maszyn i usuwanie bieżących awarii, wykonywanie regularnych przeglądów, remontów i napraw,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie stanu technicznego wszystkich maszyn i urządzeń produkcyjnych i okołoprodukcyjnych,
  • Kontakt z serwisami w języku angielskim,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych we współpracy z działem produkcji,
  • Współpraca z automatykami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka),
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość IWS,
  • Znajomość procesów mechaniki przemysłowej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,
  •  Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie produkcyjnej o bardzo dobrej renomie,
  • Szkolenia zarówno wdrożeniowe (około pół roku) jak i dalsze zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią,
  • Angielski, medicover, ubezpieczenie, kartę sportową,
  • 13 pensję,
  • Bezpieczne środowisko pracy.