Kierownik Regionu ds. sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Kierownik Regionu ds. sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
04.05.2020

Obowiązki

  • realizowanie przez zespół uzgodnionych strategii,
  • rekrutacja, coaching i nadzór nad pracą doradców techniczno-handlowych,
  • realizowanie planów sprzedaży oraz utrzymanie kosztów w uzgodnionym zakresie,
  • wyznaczanie celów ilościowych i jakościowych dla doradców techniczno-handlowych zatrudnionych w regionie,
  • analiza rynku instalacji fotowoltaicznych w powierzonym regionie,
  • monitorowanie realizacji aktywności,
  • przygotowywanie planów rozwojowych i rozwój pracowników,
  • współpraca z pozostałymi Kierownikami Regionów oraz Działem Marketingu w celu koordynacji i optymalizacji działań marketingowo – sprzedażowych.

Wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub na stanowisku Product Managera,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,
  • zorientowanie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności perswazyjne,
  • wiedza na temat motywowania i umiejętność stosowania jej w praktyce,
  • zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność inicjowania i wspierania zmian,
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • znajomość oprogramowania Pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat B,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana).

Oferujemy

  • dynamiczną i interesującą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań sprzedażowych,
  • szkolenia branżowe i sprzedażowe,
  • wsparcie i doradztwo,
  • pracę w zespole ludzi, którzy potrafią działać zespołowo,
  • samochód służbowy (także do celów prywatnych),
  • narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop,
  • udział w ścieżce rozwoju.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij cv za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264), która kieruje kandydatów wyłącznie do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Staramy się odpowiadać na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym rzetelnych wielu firm z całej Polski.