Monter instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania, Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plKolb + Sohn Personaldienstleistungen GmbH - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Monter instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania

Lokalizacja
Niemcy
Pracodawca
Kolb + Sohn Personaldienstleistungen GmbH
Dodano
29.03.2020

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji sanitarnych i CO
  • Montaż i demontaż urządzeń / instalacji
  • Prace izolacyjne
  • Prace serwisowe
  • Praca na terenie całych Niemiec. Gotowość do pracy na montażach (gł. poł. Niemcy)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Gwarancja długoterminowej współpracy
  • Zakwaterowanie - organizuje pracodawca (pokoje jedno lub dwu osobowe)
  • Pracodawca zapewnia pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • Możliwość dodatkowej pracy (nadgodzin 40-60)
  • Atrakcyjną stawkę godzinową do 14 € wg taryfy iGZ
  • Dietę godzinową 4 €
  • Wypłacane zaliczki
  • Punktualne miesięczne wypłaty
  • 24-30 dni urlopu płatnego w zależności od przepracowanego okresu
  • Dodatek urlopowy wypłacany w czerwcu 150 – 300 €, w zależności od okresu przepracowania, 6msc, 3 i 5 lat
  • Dodatek świąteczny (Boże Narodzenie) wypłacany w listopadzie 150 - 300 € w zależności od okresu przepracowania, 6msc, 3 i 5 lat
  • Pracodawca zapewnia solidną odzież i niezbędne profesjonalne narzędzia pracy
  • Pracownik ma zagwarantowaną opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego
  • Zapewniamy pomoc w załatwieniu formalności

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym A1-A2
  • Kwalifikacje zawodowe (świadectwa) potwierdzające wiedzę i umiejętności
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych i CO
  • Mile widziany własny samochód
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego / dokumentacji
  • Terminowość, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność

INFO:

www.kolb-sohn-gmbh.de

info@kolb-sohn-gmbh.de

TEL: +49 921 50704550

Prosimy o załączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia