Konstruktor / Technolog (Projektant narzędzi), Kraków, Poland - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Konstruktor / Technolog (Projektant narzędzi)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - firmy handlowej zajmującej się sprzedażą precyzyjnych narzędzi dla przemysłu obróbki skrawaniem, poszukujemy:

Konstruktor / Technolog (Projektant narzędzi)

Work place: Kraków, Poland

Region:Małopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knpHpQAI

Obowiązki:
  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji/projektu techniczno-technologicznego,
  • monitorowanie statusu opracowanego projektu,
  • współpraca z inżynierami produkcji,
  • wykonywanie rysunków technicznych,
  • wdrożenie lub kontrola wdrożenia zaprojektowanych narzędzi.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość branży obróbki skrawaniem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość programów CAD-CAM, i ewentualnie SAP, CDN XL,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych w obszarze CNC.
Oferujemy:
  • stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • szkolenia zagraniczne,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa,
  • brak rotacji w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl