Księgowa/y w dziale księgi głównej, Warszawa, Polska - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Księgowa/y w dziale księgi głównej

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa/y w dziale księgi głównej

Work place: Warszawa, Polska

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000knj9ZQAQ

Obowiązki:
  • weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych,
  • wpisy w dzienniku księgowym księgi głównej,
  • uzgadnianie kont bilansowych,
  • prowadzenie księgi środków trwałych,
  • dostarczanie danych i analiz do celów audytu,
  • przygotowywanie raportów korporacyjnych zgodnie z MSSF.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość lub pokrewne),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • znajomość SAP (moduły rozliczeniowe) będzie dodatkowym atutem,
  • zapał do nauki,
  • umiejętność koncentracji na zadaniach, pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie, z możliwością kierowania różnymi projektami i działaniami,
  • możliwość uzyskania doświadczenia i rozwoju w środowisku finansowym,
  • pracę w zróżnicowanym i wspierającym zespole profesjonalistów,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb i celów zawodowych pracowników,
  • świadczenia dodatkowe,
  • możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery,
  • umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl