ELEKTROMECHANIK, Trawniki - oferta pracy - GoldenLine.plNicols Poland Sp z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

ELEKTROMECHANIK

Lokalizacja
Trawniki
Pracodawca
Nicols Poland Sp z o.o.
Dodano
24.02.2020

Jakie będą Twoje zadania?
Wykonywanie przeglądów i remontów elektroenergetycznych zgodnie z planem remontów
• Bieżący nadzór nad elektrycznymi i energetycznymi urządzeniami produkcyjnymi i energetycznymi instalacjami pomocniczymi
• Codzienna kontrola stanu instalacji elektroenergetycznych
• Przygotowanie urządzeń pod kątem sprawności elektroenergetycznej do pracy w wydziałach produkcyjnych
• Regulacje i ustawienia w czasie pracy zgodnie z wymogami procesu i z zachowaniem zasad BHP
• Współpraca z kierownikiem zmiany

Jakie kompetencje są ważne na tym stanowisku?
•  Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe
•  Uprawnienia spawalnicze
•  Uprawnienia „E” w zakresie dozoru, eksploatacji i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych
•  Znajomość rysunku technicznego
•  Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•  Odpowiedzialność i otwarcie na współpracę

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie międzynarodowej
  • Opiekę medyczną oraz możliwość korzystania z karty Multisport
  • Dodatek stażowy wraz z dłuższą współpracą
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość udzielania się w akcjach charytatywnych oraz wspierających lokalną społeczność :)

Jesteśmy jednym z najważniejszych wiodących producentów środków utrzymania czystości na rynku europejskim.Nasze produkty dostarczamy do największych międzynarodowych sieci handlowych.Jesteśmy firmą rodzinną obecną na rynku od ponad 75 lat. Codziennie dokładamy starań, aby jak najlepiej sprostać potrzebom klientów i podnosić jakość oferowanych produktów użytku domowego i środków czyszczących.Nasza centrala znajduje się w Belgii. Dwa centra produkcyjne zlokalizowane są we Francji i w Polsce (Trawniki, koło Lublina).

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu w Trawnikach osoby na stanowisko ELEKTROMECHANIK