Specjalista ds. sprzedaży, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plFAXPOL Andrzej Iwanowicz Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie
2500 - None netto
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
FAXPOL Andrzej Iwanowicz Sp. z o.o.
Dodano
14.02.2020

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług, analiza potrzeb klientów i wsparcie w znalezieniu najlepszych rozwiązań
  • Aktualizacja dotychczasowej bazy klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Koordynowanie realizacji zamówień dla klientów
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów
  • Współpraca z innymy działami Spółki

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, ambicja
  • Prawo jazdy kat.B
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką informatyczną

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat po okresie próbnym
  • Stabilną pracę w rodzinnej atmosferze
  • Podstawowe narzędzia pracy jak laptop i smartfon
  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy

Faxpol rozpoczął swoją działalność w 1992r. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań marki Canon oraz HP. Cieszymy się dużym uznaniem wśród klientów, którzy od ponad 25 lat korzystają z naszych usług.

  • Zajmujemy się dzierżawą i sprzedażą urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek, drukarek, ploterów i skanerów oraz oprogramowania
  • Dostarczamy oryginalne materiały eksploatacyjne
  • Zapewniamy oprogramowanie umożliwiające klientom pełne wykorzystanie posiadanych urządzeń, zwiększenie wydajności pracy oraz obniżenie kosztów druku
  • Oferujemy profesjonalny serwis zapewniający bezawaryjną pracę urządzeń