Manager ds. Zakwaterowania Studentów, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plGi Group - Manager ds. Zakwaterowania Studentów

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Manager ds. Zakwaterowania Studentów

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

Nr ref.: MZS/2020

Zadania:

  • opieka na najemcami, odpowiadanie na zapytania, rozwiązywanie problemów dotyczących zakwaterowania
  • zapewnienie przyjaznej atmosfery i pozytywnego wizerunku domu studenckiego
  • podejmowanie działań marketingowych i promocja zakwaterowania
  • sprawowanie kontroli nad sposobem wykorzystania lokali i zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie zgodnie z przepisami prawa
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • regularny kontakt i rozwijanie współpracy z uczelniami wyższymi
  • nadzór nad płatnościami i realizacją celów budżetowych
  • wsparcie w nagłych sytuacjach

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca swobodną komunikację z klientami (min. B2/C1)
  • doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i relacjami z klientami, preferowane w branży hotelarskiej lub pokrewnej
  • doświadczenie w pracy z budżetami i celami, w oparciu o raporty KPI
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • empatia i zrozumienie potrzeb klientów
  • zdolności przywódcze
  • znajomości obsługi komputera (Microsoft Word, Excel i Outlook)
  • umiejętność rozwiązywania nagłych problemów i dostępność w kryzysowych sytuacjach, również poza standardowymi godzinami pracy

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:• Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE• Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIEWyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o. • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIEJednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.