Magazynier - Twoja szansa na zdobycie doświadczenia, Brzeg Dolny, Pogalewo Wielkie, Wołów, Wińsko, Lubiąż - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Magazynier - Twoja szansa na zdobycie doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki, poszukujemy Kandydatów do pracy w Pogalewie Wielkim na stanowisko:

Magazynier - Twoja szansa na zdobycie doświadczenia

Miejsce pracy: Brzeg Dolny, Pogalewo Wielkie, Wołów, Wińsko, Lubiąż
Region: dolnośląskie

Zyskujesz:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • podstawę pensji 2600 zł brutto plus
  • atrakcyjną premię miesięczną aż do 20% wynagrodzenia
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki oraz możliwość rozwoju
  • przejrzyste warunki współpracy i opieka Koordynatora Personalnego
  • bezpłatny transport pracowniczy m.in. z Wołowa, Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wińska oraz okolicznych miejscowości

To wszystko będzie Twoje jeśli:

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (preferowane UDT)
  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie trzyzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Powierzymy Ci zadania dotyczące:

  • obsługi wózka widłowego (chwytak) – załadunek bloków pianki PUR

Nie trać czasu i aplikuj!

Jestem do Twojej dyspozycji pod numerem 508 351 455

- Klaudia

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.