Elektryk w dziale utrzymania ruchu, Oława, Wrocław, Brzeg - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z wiodących producentów, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Work place: Oława, Wrocław, Brzeg

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000knHBMQA2

Obowiązki:
  • utrzymanie w ruchu maszyn w zakresie elektryki, automatyki i mechaniki,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii,
  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych,
  • konserwacje parku maszynowego w obszarze zasilania i sterowania elektrycznego,
  • zarządzanie magazynkiem części zamiennych oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie elektryczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • praktyczna wiedza z zakresu sterowania maszyn (sterowniki PLC, napędy, systemy bezpieczeństwa, pneumatyka, hydraulika siłowa),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • pozytywne podejście do pracy i zaangażowania w codziennie obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa Benefit, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego, bon świąteczny, spotkania firmowe),
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • system wynagradzania oparty na jasno określonych kryteriach,
  • szkolenia i wdrożenie w zakres obowiązków przez doświadczonych pracowników,
  • pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl