Kucharz Commis/CDP/Sous - południe Anglii z mieszkaniem od zaraz!, Portsmouth, Bournemouth, Bristol/ Anglia - oferta pracy - GoldenLine.plAmpli HR - Kucharz Commis/CDP/Sous - południe Anglii z mieszkaniem od zaraz!

Duża sieć hoteli i pubów w południowej Anglii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Kucharz Commis/CDP/Sous - południe Anglii z mieszkaniem od zaraz!

Miejsce pracy: Portsmouth, Bournemouth, Bristol/ Anglia

Główne obowiązki:

  • przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami,
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie jako samodzielny kucharz (również same praktyki po szkole)
  • wykształcenie gastronomiczne mile widziane
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem
  • wszelkie benefity przysługujące pracownikowi
  • zapewnione zakwaterowanie
  • rozwój zawodowy
  • jasna ścieżka awansu
  • wspracie naszych konsultantów

Zapraszamy!

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883), udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.