Pracownik produkcji (m/k) (praca od zaraz!), Siemianowice Śląskie, Polska - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik produkcji (m/k) (praca od zaraz!)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k) (praca od zaraz!)

Work place: Siemianowice Śląskie, Polska

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t4H00000kng3TQAQ

Obowiązki:
  • praca przy zautomatyzowanych maszynach linii produkcyjnej,
  • pomoc przy produkcji,
  • kontrola oraz sprawdzanie jakości gotowych produktów,
  • pakowanie gotowych elementów według instrukcji.
Wymagania:
  • motywacja do pracy,
  • gotowość do współpracy w energicznym zespole,
  • zaangażowanie w powierzonych przez nas obowiązkach,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym / 4-brygadowym.
Oferujemy:
  • szkolenia umożliwiające kształcenie się oraz rozwój,
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia do 800 zł brutto miesięcznie,
  • dodatek za polecenie pracownika - 500 zł brutto,
  • dofinansowanie do smacznych obiadków,
  • możliwość przystąpienia do pakietu rekreacyjno-sportowego oraz pakietu zdrowotnego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl