Operator żurawia (m/k) - Austria, Vorarlberg, Austria - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator żurawia (m/k) - Austria

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator żurawia (m/k) - Austria

Work place: Vorarlberg, Austria

Region:Vorarlberg

Numer ref.: a0t4H00000knfk2QAA

Obowiązki:
  • niezależna obsługa żurawia z górnym obrotem,
  • precyzyjne wykonanie pracy.
Wymagania:
  • ważne uprawnienie do obsługi żurawi,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1.
Oferujemy:
  • pełne ubezpieczenie społeczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 2 398 euro brutto miesięcznie,
  • organizację zakwaterowania,
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • wsparcie każdego pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl