Personel sprzątający dla par -Oxford -praca od 13/20.01.2020 (wyjazd na dowód), Anglia/Oxford - oferta pracy - GoldenLine.plAmpli HR - Personel sprzątający dla par -Oxford -praca od 13/20.01.2020 (wyjazd na dowód) <br><span id="uwagiDoStanowiska">(sprzątanie mieszkań prywatnych, biur)</span>

Dla pracodawcy z Oxfordu, właściciela firmy sprzątającej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Personel sprzątający dla par -Oxford -praca od 13/20.01.2020 (wyjazd na dowód)
(sprzątanie mieszkań prywatnych, biur)

Miejsce pracy: Anglia/Oxford

 Rzetelna sprawdzona i wypłacalna firma.

Główne obowiązki:

  • kompleksowe sprzątanie mieszkań prywatnych, biur
  • dojazd do klienta samochodem służbowym ( praca w teamie, jazda samochodem na zmianę)
  • bieżące zgłaszanie zapotrzebowania na środki czystości

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • chęć do pracy i rzetelność
  • gotowość do wyjazdu od zaraz na minimum 6 miesięcy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na brytyjskich warunkach
  • wynagrodzenie: 8.21 GBP netto/godz po okresie próbnym 8.50 netto GBP
  • 40 godzin + ew. nadgodziny
  • szkolenie dla osób bez doświadczenia
  • narzędzia do pracy wraz z samochodem służbowym
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • zakwaterowanie: pokoje 1, 2 osobowe, kuchnia, łazienka, Internet - 80 GBP tygodniowo
  • odbiór z dworca w Oxfordzie

Zapraszamy do aplikowania!

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.