Specjalista ds. sprzedaży w Salonie firmowym Orange, Bełchatów, ul. Kościuszki 7/11 - oferta pracy - GoldenLine.plOrange - Specjalista ds. sprzedaży w Salonie firmowym Orange <br><span id="uwagiDoStanowiska">umowa o pracę na czas określony<br> Orange Polska S.A.</span>

Oferta archiwalna

Specjalista ds. sprzedaży w Salonie firmowym Orange
umowa o pracę na czas określony
Orange Polska S.A.

Bełchatów, ul. Kościuszki 7/11

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
  • Promocja i sprzedaż usług Orange Polska zgodnie z obowiązującą strategią
  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach
  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klientów
  • Kręci Cię technologia
  • Lubisz pracować z ludźmi
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową bez limitów
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Internet i telefon bez limitu
  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • Realne wyzwania na co dzień

Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs