Mechanik (utrzymanie ruchu), Września - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Mechanik (utrzymanie ruchu)

Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowego lidera w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, szukamy kandydatów na stanowisko:

Mechanik (utrzymanie ruchu)

Work place: Września

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000gOqZjQAK

Obowiązki:
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
  • dokonywanie przeglądów urządzeń i maszyn,
  • rozpoznanie usterek i awarii,
  • eliminacja usterek i diagnoza ich przyczyn,
  • sporządzanie raportów napraw.
Wymagania:
  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zdolność czytania rysunków technicznych,
  • praktyka w dziale utrzymania ruchu,
  • wola do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Września.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl