Technik linii lakierniczej (m/k), Mielec - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Technik linii lakierniczej (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik linii lakierniczej (m/k)

Work place: Mielec

Region:Podkarpackie

Numer ref.: a0t4H00000knWqUQAU

Obowiązki:
  • realizowanie planu produkcyjnego linii lakierniczej zgodnie z założeniami czasowymi, ilościowymi i jakościowymi,
  • nadzorowanie pracy brygady linii lakierniczej i delegowanie zadań, w razie potrzeby zastępowanie,
  • minimalizowanie zużycia surowców i ich strat, wybrakowania produktów w trakcie ustawienia i procesu produkcji,
  • współpraca z technologiem chemikiem,
  • przezbrajanie linii lakierniczej, dbanie o minimalizowanie czasu przezbrojeń,
  • przeprowadzanie prób technologicznych i raportowanie wyników,
  • wykonywanie czynności obsługi zgodnie z przyjętymi terminami przeglądów i prowadzenie wymaganych zapisów oraz przedstawienie listy części zamiennych do zakupu,
  • rejestrowanie zużycia surowców i mediów,
  • raportowanie wyników pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (kierunek związany z chemią, polimerami, lakierami),
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV E,
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność,
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • atutem jest znajomość języka angielskiego i słownictwa technicznego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
  • benefity pracownicze np. bilety do kina.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl