Specjalista ds. lean manufacturing, Stanowice - oferta pracy - GoldenLine.plTenneco - Specjalista ds. lean manufacturing

Oferta archiwalna

Specjalista ds. lean manufacturing

Miejsce pracy: Stanowice
Region: śląskie

Zasadnicze obowiązki i obowiązki

  • Prowadzenie projektów z zakresu ciągłego doskonalenia, redukcji kosztów i poprawy wydajności procesów.
  • Prowadzenie szkoleń i coachingu na wszystkich poziomach zakładu.
  • Weryfikacja procesów oraz standardów powiązanych z wprowadzanymi usprawnieniami
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagane umiejętności

  •  Wykształcenie wyższe
  •  Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  •  Doświadczenie w identyfikowaniu obszarów wymagających poprawy.
  •  Doświadczenie w zakresie lean, ciągłego doskonalenia lub doskonalenia procesów.
  •  Zdolność do definiowania problemów, gromadzenia danych, ustalania faktów i wyciągania ważnych wniosków.
  •  Zdolność do budowania efektywnych relacji  w całej organizacji.

Oferujemy

  • Umowę na zastępstwa
  • Posiadamy jeden z najbogatszych pakietów socjalnych: dofinansowanie do wyjazdu na wakacje, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karnetów na siłownie, baseny oraz na lokalne wydarzenia np. żużel, organizujemy rodzinne pikniki oraz dni firmowe
  • Stosujemy zasadę otwartych drzwi – zawsze możesz umówić się z naszymi menadżerami na spotkanie, aby omówić trudne tematy