Blacharz, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plŁódź JTB Sp. z o.o. Sp.k. - Blacharz

Firma Bednarek – Autoryzowany Dealer Skoda Auto, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe i Seat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Blacharz

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Naprawy blacharskie nadwozi samochodowych
  • Demontaż i montaż podzespołów przy naprawach blacharskich
  • Drobne naprawy mechaniczne, w tym pomiar i regulacja geometrii nadwozia

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich
  • Staranność i dokładność wykonywanej pracy
  • Sprawna realizacja zlecanych napraw
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Obsługa komputera
  • Sprawność fizyczna
  • Kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Profesjonalny proces wdrożenia na stanowisko
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość awansu na inne stanowiska w firmie

Wysłanie dokumentów aplikacyjnych jest równoznaczne z wyrażeniem przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez potencjalnego pracodawcę tj. Łódź JTB Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, 91-222 Łódź, ul. Szczecińska 38A” dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.

W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Łódź JTB Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, 91-222 Łódź, ul. Szczecińska 38A”.

Informujemy, że wyrażając zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: zgoda(at)bednarek.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielenia zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, 91-222 Łódź, ul. Szczecińska 38A („Administrator”):

1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz na potrzeby podjęcia działań przed ewentualnym zawarciem umowy. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wsparcia procesów rekrutacyjnych.

2. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

3. Dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - do dwóch lat od momentu ich przesłania do Administratora.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,

• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

• wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.