Specjalista ds. Data Science, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plMedim Sp. z o.o. - Specjalista ds. Data Science

Oferta archiwalna

Medim Sp. z o.o. – prężnie rozwijająca się firma

z 30 - letnią tradycją, poszukuje kandydata na stanowisko

Specjalista ds. Data Science

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Budowa, dokumentowanie, wdrażanie i monitorowanie modeli predykcyjnych oraz segmentacyjnych optymalizujących procesy decyzyjne w firmie
  • Pozyskiwanie oraz przygotowywanie danych do analiz i modelowania (ekstrakcja danych z baz, czyszczenie, transformacja itp.) i modelowania (ekstrakcja danych z baz
  • Dostarczanie pogłębionych analiz i rekomendacji dotyczących zachowań klientów w oparciu o dane ustrukturyzowane i nieustrukturyzowane
  • Współpraca z klientem wewnętrznym (przekładanie wymagań biznesowych klienta na język analityczny, prezentowanie wyników analiz)
  • Analityczne wsparcie działań biznesowych
  • Wdrażanie, monitoring efektywności i optymalizacja opracowanych rozwiązań
  • Wdrażanie nowych źródeł danych i narzędzi analitycznych

Wymagane umiejętności techniczne:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych (statystyka, ekonometria, matematyka, informatyka)
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami różnorodnych danych na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w modelowaniu i analizie danych w środowisku biznesowym
  • Znajomość przynajmniej jednego z języków przetwarzania i modelowania danych
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność samodzielnego wyciągania i prezentowania wniosków na podstawie danych oraz przekazywanie ich odbiorcom biznesowym
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość, komunikatywność
  • Dobra organizacja czasu pracy

Dużym atutem będą:

  • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie wykorzystywania analiz i dużej ilości danych
  • Znajomość statystyki stosowanej i intuicji, z solidnym ugruntowaniem w teorii statystycznej
  • Doświadczenie w projektowaniu eksperymentalnym, analizie testów hipotez i modelowaniu statystycznym
  • Możliwość dostosowania komunikacji do potrzeb biznesowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy
  • Przyjazny, kreatywny i wspierający zespół
  • Pakiet ubezpieczeń medycznych
  • Pakiet multisport