Operator maszyn (produkcja plastikowych opakowań) - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii, Okegem - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Operator maszyn (produkcja plastikowych opakowań) - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn dla belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji plastikowych opakowań.

Operator maszyn (produkcja plastikowych opakowań) - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii

Miejsce pracy: Okegem
Region: Cała Polska

Opis stanowiska

Zadania na tym stanowisku obejmują obsługę maszyn produkujących opakowania, czynności konserwatorskie, kontrolę jakości produktów, zapewnienie ciągłości produkcji.

Jeśli posiadasz

  • doświadczenie lub wiedzę techniczną
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi wózka ręcznego
  • możliwość wyjazdu autem

Jeśli chcesz

  • stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę  o pracę
  • wynagrodzenia 12,90 euro brutto za godzinę oraz premii zmianowych
  • nadgodzin płatnych ponad 19,00 euro/godz.
  • karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy i możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • 50 euro netto za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)
  • kart żywnościowych wartości 5,00 euro/dzień do wykorzystania w sklepach na terenie Belgii

To idealnie trafiłeś/aś! - Rozpocznij pracę z nami!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.