Koordynator ds. NPD, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Koordynator ds. NPD

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta wyrobów piekarniczych najwyższej jakości, który jest liderem w produkcji pieczywa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. NPD

Work place: Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000knSQEQA2

Obowiązki:
  • tworzenie planu rozwoju nowych i innowacyjnych produktów, z uwzględnieniem preferencji i oczekiwań konsumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie,
  • przygotowywanie prototypów produktów i niezbędnych dokumentów do celów weryfikacji konsumenckiej lub wewnętrznej, proces rejestracji prawnej, tworzenie specyfikacji nowych produktów, przygotowywanie kalkulacji cenowych,
  • określanie cech technologicznych procesu produkcji we współpracy z kierownikiem produkcji i głównym technologiem przy wprowadzaniu nowych produktów lub w celu zwiększenia atrakcyjności dla konsumentów istniejących produktów,
  • przygotowywanie dokumentacji dotyczącej badań produktów, receptur wg standardów firmy oraz zgodnie z wymaganiami prawnymi,
  • dbałość o właściwe oznakowanie produktów zgodne z prawem obowiązującym w Unii Europejskiej i w Polsce,
  • szukanie przewag konkurencyjnych w produktach oraz przygotowywanie argumentów sprzedażowych,
  • śledzenie i przewidywanie trendów kulinarnych i zgodnie z nimi proponowanie nowych zastosowań produktów, zainteresowanie nowymi technologiami i procesami,
  • odpowiedzialność merytoryczna za treść komunikatów marketingowych w zakresie zastosowań produktów,
  • udział w projektach marketingowych na poziomie lokalnym i międzynarodowym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku technologia żywności, żywienie człowieka,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w koordynacji projektów w branży FMCG, najlepiej w przemyśle spożywczym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • silnie rozwinięte cechy kreatywności i innowacji w środowisku produkcyjnym zależnym od preferencji konsumenckich,
  • znajomość standardów HACCP, IFS, BRC w zakresie tworzenia procedur oraz ich wdrażania w obszarze produkcyjnym,
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,
  • miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, grupowe ubezpieczenie na życie, świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl