Pomocnik operatora (m/k), Mielec - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pomocnik operatora (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pomocnik operatora (m/k)

Work place: Mielec

Region:Podkarpackie

Numer ref.: a0t4H00000WJC35QAH

Obowiązki:
  • prawidłowe przygotowanie palet i gilz,
  • pakowanie rolek,
  • zaklejanie palet,
  • pomoc operatorowi podczas konserwacji ciągu produkcyjnego,
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń,
  • pilnowanie porządku na powierzonym obszarze.
Oczekujemy:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn: ciągi impregnacyjne, wciągi łańcuchowe,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl