Pracownik hotelu (General Assistant) sieć hoteli *** od zaraz !, Anglia - oferta pracy - GoldenLine.plAmpli HR - Pracownik hotelu (General Assistant) sieć hoteli *** od zaraz !

Dla naszego brytyjskiego Klienta, właściiela sieci hoteli ***, w Anglii i Szkocji, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik hotelu (General Assistant) sieć hoteli *** od zaraz !

Miejsce pracy: Anglia

Główne obowiązki w zależności i od doświadczenia

  • Pomoc w różnych sektorach hotelu: recepcja, jadalnia, bar, sprzątanie pokoi w zależności od potrzeby
  • Obsługa gości, pomoc w zakwaterowaniu/wykwaterowaniu, dbanie o porządek
  • Utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń i zaplecza hotelu

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • chęć co pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do wyjazdu od zaraz na przynajmniej 4 miesiące

Oferujemy:

  • możliwość pracy do grudnia lub dłużej
  • umowa o pracę z brytyjskim pracodawcą
  • ubezpieczenie na miejscu
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę -najczęściej pokoje 1 osobowe na terenie hotelu lub z bliskiej odległości +wyżywienie w kwocie do 50GBP/tygodniowo

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków    (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie  żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane@amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.