Analityk finansowy, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plEmbis Sp.z o.o. Sp.K. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Analityk finansowy

Lokalizacja
Kraków
Pracodawca
Embis Sp.z o.o. Sp.K.
Dodano
14.10.2019

Analityk Finansowy

Opis stanowiska:

  • Gromadzenie, analiza i raportowanie danych finansowych Planowanie finansowe i kontrolowanie realizacji budżetów
  • ścisła współpraca z Kontrolerem Finansowym,
  • ścisła współpraca z Zarządem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub finansowym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata
  • wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej,
  • doświadczenie w tworzeniu raportów na potrzeby zarządcze,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność sprawnego analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz Power Point
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach z zakresu controllingu i analizy finansowej,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).