Kierownik wytwórni betonu, Gościcino (pow. wejherowski) - oferta pracy - GoldenLine.plLafarge - Kierownik wytwórni betonu <br><span id="uwagiDoStanowiska">Segment: LH Engineering, Umowa do 12.2021</span>

Oferta archiwalna

Praca w Lafarge to...

Kierownik wytwórni betonu
Segment: LH Engineering, Umowa do 12.2021

Miejsce pracy: Gościcino (pow. wejherowski)

Numer ref.: 55748740bb03

Twoje zadania:

  • Kierowanie i nadzór nad procesem produkcji mieszanki betonowej (w tym nadzór nad pracą firm podwykonawczych w zakresie: produkcji, jakości, obsługi laboratoryjnej, obsługi wagi samochodowej i systemu oraz pracowników firm podwykonawczych),
  • Bieżąca współpraca i bezpośredni kontakt z przedstawicielami generalnego wykonawcy, podwykonawcami, laboratorium i technologiem,
  • Tworzenie i dotrzymywanie harmonogramów produkcyjnych (dostaw surowców i betonu) oraz wysyłanie zamówień na materiały i usługi związane z procesem produkcji,
  • Kontrola stanów ilościowych i jakościowych surowców, ich cykliczny przegląd wizualny oraz zlecanie badań,
  • Nadzór nad jakością produkcji i stanami ilościowymi surowców zużywanych do produkcji, Optymalizacja kosztów w zakładzie i produkcji,
  • Nadzór nad procesem utrzymania ruchu

Twoje wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień funkcjonowania zakładów produkcyjnych w budownictwie,
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,
  • Dynamizm i energia w działaniu, systematyczność, sumienność i dokładność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Samodzielność i decyzyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Twoje korzyści:

Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.

Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez LAFARGE CEMENT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kim jesteśmy:

Poznaj nas bliżej - odwiedź www.lafarge.pl