Ekspert ds. Rozliczeń, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plCH2M Polska (Jacobs Engineering Group Inc.) - Ekspert ds. Rozliczeń

Oferta archiwalna

Ekspert ds. Rozliczeń

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer ref.: BI 0007ND

W związku z nowym projektem związanym z systemem zarządzania ruchem drogowym, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Eksperta ds. rozliczeń do zespołu nadzoru inwestorskiego, które posiadają co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku ds. rozliczeń przy realizacji zadań współfinansowanych ze środków pomocowych UE, potwierdzone udziałem w co najmniej jednym zadaniu (zamówieniu, umowie) obejmującym roboty budowlane o wartości co najmniej 20 mln zł brutto.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i zatwierdzanie Planów Płatności i Harmonogramów Rzeczowo-Finansowych przygotowywanych przez Wykonawcę
  • sprawdzanie rozliczeń oraz wystawianie przejściowych świadectw płatności,
  • poświadczanie płatności należnych Wykonawcy
  • sprawdzanie i uzgadnienie  faktur sporządzonych przez Wykonawcę
  • rozliczanie inwestycji w przypadku rozwiązania umowy z Wykonanwcą
  • wsparcie Zamawiającego w prowadzeniu ewidencji księgowej w zakresie środków trwałych i wartości niematerialnych
  • przygotowanie informacji na potrzeby raportów składanych do Zamawiającego i instytucji zewnętrznych.

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia (b2b, umowa o pracę - do ustalenia)
  • elastyczne godziny pracy
  • termin rozpoczęcia: jak najszybciej
  • pracę przy prestiżowym projekcie publicznym