HR Manager, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plHRK S.A. - HR Manager

Zespół HRK Human Resources specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu całych struktur działów personalnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Nasz klient jest europejską korporacją dostarczającą wysokiej jakości produkty, klientom na całym świecie. Firma zlokalizowała jeden ze swoich zakładów produkcyjny w Polsce. Poszukujemy profesjonalisty , który będzie wdrażał politykę korporacyjną HR i będzie wspierał zakład produkcyjny w dalszym rozwoju przyjaznej pracownikowi kultury organizacyjnej.

HR Manager
okolice Gdańska

Zadania:

  • Zapewnienie codziennych rozwiązań w zakresie zasobów ludzkich w celu osiągnięcia celów biznesowych zakładu we współpracy z kadrą zarządzającą;
  • Wspieranie lokalnego zarządzania i wszystkich pracowników w kwestiach HR;
  • Zapewnienie płynnego funkcjonowania procesów kadrowo - płacowych;
  • Skuteczna rekrutacja pracowników stałych i tymczasowych;
  • Kreowanie i wdrażanie programów rozwojowych;
  • Nadzorowanie małego zespołu specjalistów HR;
  • Budowanie zaangażowania i satysfakcji pracowników;
  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną firmy i komunikacją z rynkiem pracy;
  • Planowanie budżetu na działania HR i odpowiedzialność za jego realizację;
  • Udział w opracowywaniu standardów HR i odpowiedzialność za ich wdrożenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Ugruntowane doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu polityki kadrowej;
  • Doświadczenie HR w branży produkcyjnej;
  • Doświadczenie w zakresie administracji kadrowej, kalkulacji płac i prawa pracy;
  • Doświadczenie w nadzorowaniu małych zespołów;
  • Świadomość biznesowa;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Proaktywne podejście;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.