Pielęgniarka - Pielęgniarz, Norwegia - oferta pracy - GoldenLine.plOpenEurope - Pielęgniarka - Pielęgniarz <br><span id="uwagiDoStanowiska">praca w Norwegii (10000 – 20000 PLN)</span>

Oferta archiwalna

Pielęgniarka - Pielęgniarz
praca w Norwegii (10000 – 20000 PLN)

Miejsce pracy: Norwegia

Nr Licencji: 13917

Oferujemy:

  • Możliwe zarobki ponad 43 338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN) zawsze gwarantowane 22000 NOK brutto (~10000 PLN),
  • Kurs językowy przed wyjazdem (300+ godzin),
  • 50h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii,
  • Mieszkanie i zatrudnienie przez cały okres kontraktu,
  • Newsletter przygotowujący do wyjazdu,
  • Firma pokrywa koszty związane z wyjazdem,
  • W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,
  • Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni,
  • Kontrakt 27 miesięcy (średni czas pracy w ciągu kontraktu 150h/miesiąc),
  • Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca raz na 6 tygodni,
  • Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu, wspieramy Was także po wyjeździe,
  • GWARANTUJEMY najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarek w Norwegii.

Zgłoś się i obejrzyj film informacyjny oraz wygeneruj materiały informacyjne.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – liceum medyczne, studium, licencjat, magister,
  • Chęć wyjazdu do Norwegii,
  • Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego,
  • Niekaralność.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Życzliwość w stosunku do innych ludzi.
  • Cechy: Otwartość, uśmiech, wytrwałość, pozytywne podejście do życia

Obowiązki:

  • Gotowość do pracy,
  • Przestrzeganie grafiku pracy,
  • Standardowe obowiązki pielęgniarskie.

Zarobki:

  • 210-250 NOK za 1h pracy,
  • + 56 NOK za każdą godzinę nocną,
  • + 50 NOK za każdą godzinę w weekend,
  • + 133% dodatku za prace w święta,
  • + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę.

Oferta w Liczbach:

  • 10% zarobków co roku dostajesz do wykorzystania na wakacje ~20000PLN,
  • 10% zniżki podatkowej przez cały kontrakt,
  • 153 h - średni czas pracy,
  • 27 miesięcy kontraktu,
  • 6 tygodni pracujących, 1 tydzień urlopu,
  • Ponad 300 h nauki języka norweskiego,
  • 50 h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii.

Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.

Żeby dowiedzieć się więcej i nawiązać kontakt z opiekunem:

  1. Kliknij na przycisk "APLIKUJ"
  2. Zostaw dane kontaktowe,
  3. Obejrzyj firm informacyjny,
  4. Wygeneruj dokumenty informacyjne ze zdjęciami i odpowiedziami na pytania,
  5. Wyślij umowę i rozpocznij naukę.

Po zgłoszeniu przez formularz kontaktowy: www.openeu.pl/r11 otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmami norweskimi. Jako licencjonowana firma możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu. Open Europe będzie pomagać Wam na co dzień, możecie liczyć na pomoc także po wyjeździe do Norwegii.

Open Europe sp. z o.o. // NIP 5862305728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917

W: http://openeu.pl/
Adres centrali: Świętojańska 3/1,
Gdynia, 81-368.
Email: dziendobry@openeu.pl

"Istniejemy po to, by polskie Pielęgniarki zarabiały więcej pieniędzy"