Magazynier - Twoja szansa na zdobycie doświadczenia, Wińsko, Wołów, Pogalewo Wielkie, Brzeg Dolny, Lubiąż - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Magazynier - Twoja szansa na zdobycie doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier

Magazynier - Twoja szansa na zdobycie doświadczenia

Miejsce pracy: Wińsko, Wołów, Pogalewo Wielkie, Brzeg Dolny, Lubiąż
Region: dolnośląskie

Szukamy Kandydatów:

  • otwartych na pracę w systemie zmianowym
  • wykonujących powierzone obowiązki z zaangażowaniem
  • posiadających uprawnienia na wózki widłowe z UDT, ale nie jest to warunek konieczny

Przyszłe zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • relokacja bloków pianki PUR

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie zasadnicze zależne od Twoich kompetencji
  • premie miesięczne aż do 20% przysługujące już od początku zatrudnienia
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • bezpłatny transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego, możliwe są przystanki na trasie w wybranych miejscowościach (między innymi Brzeg Dolny, Wołów, Lubiąż)
  • pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świąteczne katy zakupowe - po okresie próbnym
  • sprzęt niezbędny do pracy, odzież roboczą oraz szkolenia wdrażające
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie wstępnym
  • szansa na podniesienia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę Koordynatora Personalnego
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.