Hydraulik Holandia - renowacja budynków mieszkalnych, Amsterdam, Dodrecht, Maastricht - oferta pracy - GoldenLine.plAmpli HR - Hydraulik Holandia - renowacja budynków mieszkalnych

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Hydraulik Holandia - renowacja budynków mieszkalnych

Miejsce pracy: Amsterdam, Dodrecht, Maastricht
Region: Cała Polska

Główne obowiązki:

  • montaż instalacji wod-kan-gaz w obiektach mieszkalnych
  • montaż instalacji przeciwpożarowych i wentylacji
  • montaż rur
  • montaż i przebudowa instalacji
  • biały montaż

Wymagania:

  • doświadczenie w montowaniu instalacji wod-kan-gaz
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność wykonywania białego montażu
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego umożliwiająca komunikację na projekcie
  • mile widziany własny samochód lub prawo jazdy
  • VCA mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy i wyjazdu od zaraz
  • obywatelstwo PL/EU

Oferujemy:

  • umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
  • ubezpieczenie na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy
Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.