Specjalista ds. sprzedaży komponentów i produktów paszowych, - oferta pracy - GoldenLine.plAgrolok - Specjalista ds. sprzedaży komponentów i produktów paszowych

W związku z rozwojem sekcji ds. żywienia zwierząt gospodarskich i wsparcia klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży komponentów i produktów paszowych

Rejon działania do wyboru: województwa: podlaskie, łódzkie. wielkopolskie, lubelskie

Zadania:

  • sprzedaż komponentów i produktów paszowych do gospodarstw rolnych
  • utrzymywanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych odbiorców.

Oczekiwania:

  • podstawowa wiedza w zakresie chowu i żywienia zwierząt gospodarskich
  • orientacja na rozwój i osiąganie celów
  • gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy i osobisty
  • samochód i inne narzędzia pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie

 C.V. i list motywacyjny prosimy kierować za pomocą:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji."

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."