Technik laboratoryjny, Ełk - oferta pracy - GoldenLine.plPANAMEDICA Maciej Michalik - Technik laboratoryjny

Oferta archiwalna

PANAMEDICA Maciej Michalik

PANAMEDICA Maciej Michalik to firma produkująca jednorazowe wyroby medyczne oraz prowadząca działania badawczo-rozwojowe w dziedzinie nanotechnologii i inżynierii materiałowej

Technik laboratoryjny

Miasto: Ełk

Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie próbek oraz wykonywanie badań zgodnie z wymaganiami harmonogramem projektu
  • Opracowywanie wyników oraz sporządzanie protokołów z badań
  • Dbałość o odpowiednie przechowywanie i właściwe oznaczanie próbek do badań
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, sprzętem kontrolno-pomiarowym oraz laboratoryjnym
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze chemia lub pokrewne
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość metod analitycznych
  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, skrupulatność, samodzielność, pracowitość

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwojową pracę
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych