Specjalista ds. rekrutacji, Toruń - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - Specjalista ds. rekrutacji

Oferta archiwalna

HR Partner Monika Pszuk

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) stworzona przez ludzi z doświadczeniem, która idealnie odpowiada na potrzeby obecnego rynku pracy.Zajmujemy się rekrutacjami każdego szczebla, z przewagą średniego oraz wyższego.

Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem naszej Agencji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

Miasto: Toruń

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: 2019/SR/Toruń

Obowiązki:

  • samodzielna rekrutacja pracowników średniego oraz wyższego szczebla - wyszukiwanie kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • stały kontakt z klientami kluczowymi oraz dbałość o dobrą relację z nimi
  • samodzielne pozyskiwanie kolejnych projektów rekrutacyjnych
  • Docieranie do potencjalnych kandydatów poprzez publikowanie ogłoszeń oraz innymi, niestandardowymi metodami
  • Raportowanie o postępach prowadzonych rekrutacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji - warunek konieczny
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Samodzielność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy 8 godzin dziennie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na kontakt z klientem oraz kandydatem
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w przeszłości w call center

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię uzależnioną od ilości zamkniętych rekrutacji
  • pracę w agencji rekrutacyjnej, a nie pracy tymczasowej
  • bardzo dużą autonomię w działaniu
  • możliwość pracy zdalnej w wybrane dni miesiąca
  • pracę w niedużej agencji, z młodym zespołem

Interesują Cię szczegóły?

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.