Specjalista ds. technicznych, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plSpółdzielnia Mieszkaniowa Akademicka - Specjalista ds. technicznych <br><span id="uwagiDoStanowiska">Oferty wraz z listem motywacyjnym i CV należy złożyć w biurze Spółdzielni we Wrocławiu ul. Jaracza 48 w terminie do 26.07. 2019 r. Dodatkowe informacje są udzielane pod nr tel. 71 3 28 34 91.</span>

Oferta archiwalna

Spółdzielnia Mieszkaniowa Akademicka

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka" we Wrocławiu

Specjalista ds. technicznych
Oferty wraz z listem motywacyjnym i CV należy złożyć w biurze Spółdzielni we Wrocławiu ul. Jaracza 48 w terminie do 26.07. 2019 r. Dodatkowe informacje są udzielane pod nr tel. 71 3 28 34 91.

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Specjalista ds. technicznych,

nadzór nad lokalnymi kotłowniami gazowymi, nadzór nad pracami naprawczymi w budynkach mieszkalnych

Wymagania:

Wymagane:

wykształcenie techniczne w zakresie budownictwa,

umiejetność sporządzania planu remontów ( rzeczowych, kosztowych w zakresie prac budowlanych i instalacyjnych ),

umiejetność dokonywania przegladów budowlanych,

umiejetność sporzadzania SIWZ,

umiejetność odbiory prac remontowych,

uprawnienia budowlane bedą dodatkowym atutem.