Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych, - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem, jest holenderska agencja pracy.

Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych

Region: Cała Polska

Zakres Obowiązków
  • praca w salonach dealera przy naprawach i konserwacji dla mechaników samochodów oosbowych i ciężarowych,
  • przygotowanie samochodów do transportu,

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych lub osobowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • wynagrodzenie netto: 480 euro/tydz.
  • różne długości kontraktów,
  • zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę,

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.