Account Manager, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plHRK S.A. - Account Manager

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla Naszego Klienta, firmy z branży wynajmu długoterminowego samochodów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami spółki;
  • Aktywna sprzedaż produktów w ramach przypisanego portfela Klientów;
  • Współpraca z Działem Handlowym spółki;
  • Przygotowywanie kalkulacji  i rekalkulacji kontraktów;
  • Przygotowywanie aneksów oraz pism;
  • Obsługa systemu generowania ofert sprzedażowych;

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale wsparcia sieci sprzedaży w branży motoryzacyjnej /CFM/leasingu/instytucji finansowej;
  • Znajomość produktów  finansowych funkcjonujących na rynku motoryzacyjnym;
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Wynagrodzenie premiowe oraz atrakcyjny system premiowy;
  • Atrakcyjny system benefitów;
  • Dopłaty do ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenia na życie lub karnetu sportowego.