Monter Konstrukcji Stalowych, Niemcy, Halle - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Monter Konstrukcji Stalowych, Niemcy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest niemiecka Agencja zatrudniająca pracowników przemysłowych

Monter Konstrukcji Stalowych, Niemcy

Miejsce pracy: Halle

Region: Cała Polska

Numer ref.: MON/H/DE

Zakres Obowiązków

  • montaż konstrukcji stalowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych,
  • Znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

  • legalna umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • 11,50 € brutto + 35 € netto diety dziennej + 5 € za dojazd
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.