Kelner, Praca dla Studentów, Niemcy, Rostock - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Kelner, Praca dla Studentów, Niemcy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym klientem jest niemiecka Agencja specjalizująca się w zatrudnieniu personelu dla branży gastronomiczno-hotelowej

Kelner, Praca dla Studentów, Niemcy

Miejsce pracy: Rostock

Region: Cała Polska

Numer ref.: KEL/STUD/DE

Zakres Obowiązków

  • praca jako kelner w restauracjach
  • profesjonalna obsługa klienta

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w hotelu lub gastronomii (mile widziane)
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie B1/B2 (warunek konieczny)
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy

  • niemiecka umowa o pracę w północnych Niemczech
  • praca na okres od 1 do 3 miesięcy
  • możliwość zatrudnienia par
  • wynagrodzenie 9,49 Euro Brutto + napiwki
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zapewnione i opłacone mieszkanie i wyżywienie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.