Specjalista ds. produkcji roślinnej, - oferta pracy - GoldenLine.plAgrilok - Specjalista ds. produkcji roślinnej

Oferta archiwalna

www.agrolok.pl

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Specjalista ds. produkcji roślinnej

Region: Cała Polska

teren działania w okolicy miejsca zamieszkania

Zadania:

  • doradztwo rolne w zakresie technologii uprawy roślin
  • prowadzenie szkoleń dla klientów dot. upraw rolnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie rolnicze
  • praktyczna znajomość technologii uprawy roślin
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • możliwość stałego dokształcania
  • praca w młodym, kreatywnym zespole
  • realny wpływ na działania promocyjne dotyczące produkcji roślinnej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach
  • samochód i inne narzędzia pracy

C.V. i list motywacyjny prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI