Pracownik Produkcji, Kostrzyn nad Odrą - oferta pracy - GoldenLine.plDecora - Pracownik Produkcji

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A.  to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM). Od 25 LAT inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-how.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:

  • prace manualne zgodnie z instrukcją
  • wytwarzanie produktów zgodnie z instrukcją
  • kontrola jakości wykonywanych produktów zgodnie z procedurami jakościowymi
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej oraz realizację procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • uczciwość, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • umiejętności : techniczne, manualne, pracy w zespole

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Liczne szkolenia i kursy- finansowane przez firmę
  • Konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowanie choinkowe
  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)". Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie przesyłał dokumentów aplikacyjnych.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Decora S.A., z siedzibą ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A, 63-000 Sroda Wielkopolska. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.