ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, Romanów 10B, 42-260 Kamienica Polska - oferta pracy - GoldenLine.plFIRMA WANICKI Sp. z o. o. - ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Oferta archiwalna

FIRMA WANICKI Sp. z o. o.

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej
w Polsce.

Aktualnie dla Nedpol Truck Service Sp. Z.O.O. poszukujemy pracownika na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Miasto: Romanów 10B, 42-260 Kamienica Polska

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie przyczyn wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdów samochodowych
  • Kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w oparciu o instrukcje producentów
  • Montaż akcesoriów dodatkowych (alarmy, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.)
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz dbałość o ład i porządek w serwisie i na terenie przyległym

Wymagania:

  • Znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodów ciężarowych
  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na stanowisku elektromechanika samochodów ciężarowych
  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym – 6.00 – 14.00 lub 14.00 – 22.00 i co druga sobota

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Praca na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dogodną lokalizację z miejscem parkingowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt telefoniczny: 603-959-547

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nedpol Truck Service Sp. Z.O.O.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Pracodawca niniejszym informuje Pana/Panią, że: w sprawach związanych z ochroną danych osobowych można się z Pracodawcą skontaktować pod adresem e-mail: rodo@wanicki.pl. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane w celu:prowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy, na które Pan/Pani aplikuje (podstawa prawna - art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz kontaktowania się z Panem/Panią w procesie rekrutacji poprzez adres e-mail oraz numer telefonu (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. a RODO);prowadzenia procedur rekrutacyjnych w przyszłości na podstawie Pani/Pana zgody (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. a RODO);Pani/Pana dane osobowe Pracodawca może przekazywać innym podmiotom, które będą je przetwarzały (odbiorcy danych), w szczególności podmiotowi współpracującemu z Pracodawcą przy prowadzeniu procedury rekrutacyjnej, tj. spółce Firma Wanicki sp. z o.o. z siedzibą w Mogilanach, jak również organom państwowym lub innym podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa celem wykonania ciążących na Pracodawcy obowiązków; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez następujące okresy:w odniesieniu do celu przetwarzania wskazanego w pkt. 3) (i) powyżej - do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na jakie Pan/Pani aplikował/a;w odniesieniu do celu przetwarzania wskazanego w pkt. 3) (ii) powyżej - do czasu cofnięcia przez Pana/Panią zgody na takie przetwarzanie, jednakże nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy; posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych – w zakresie określonym obowiązującymi przepisami, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (jeżeli podstawą przetwarzania jest udzielona zgoda); posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy;podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale brak podania danych określonych w obowiązujących przepisach, m.in. kodeksie pracy spowoduje niemożność wzięcia udziału w rekrutacji; Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, w ten sposób, że w wyniku takiego zautomatyzowanego przetwarzania mogłyby zapadać jakiekolwiek decyzje, miałyby być powodowane inne skutki prawne lub w inny sposób miałoby to istotnie wpływać na Państwa.