Elektryk, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.pl UCK - Elektryk <br><span id="uwagiDoStanowiska">Dział Inwestycyjno-Eksploatacyjny</span>

Dołącz do zespołu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, jednego z największych szpitali w Polsce, pracodawcy stabilnego i nowoczesnego, stawiającego na rozwój, inwestycje, nowe technologie i wysoką jakość świadczeń, inwestującego w kapitał ludzki: szkolenia, podnoszenie kwalifikacji powiązane z awansem, gwarantującego stabilne zatrudnienie i  możliwość rozwoju zawodowego.

Elektryk
Dział Inwestycyjno-Eksploatacyjny

Miejsce pracy: Gdańsk

Numer ref.: ZZL/OP/48/2019

Główne zadania:

  • bieżąca obsługa, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • zapewnienie prawidłowej eksploatacji instalacji elektrycznych w tym: stacje transformatorowe, rozdzielnie NN, urządzenia i instalacje odbiorów siłowych, agregaty prądotwórcze, zasilacze UPS, baterie akumulatorów oraz urządzenia i instalacje sygnalizacyjne

Poszukujemy osób które posiadają wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.

Mile widziana:

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • uprawnienia SEP do 1kV

Osobom bez doświadczenia zawodowego, dajemy możliwość rozwoju  i zdobycie dodatkowych uprawnień wśród wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w jednym z największych szpitali w Polsce,
  • profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwijania własnej wiedzy poprzez dofinansowanie szkoleń/nauki
  • świadczenia socjalne tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • niepowtarzalną atmosferę wśród ambitnych i otwartych ludzi.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji  w terminie do dnia 12.07.2019 r. na adres: rekrutacja@uck.gda.pl lub dostarczenie do Działu ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersyteckie Centrum Kliniczne budynek 9, piętro II, pok. 302.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku podania danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa, uprzejmie prosimy o załączenie klauzuli zgody o przedmiotowej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą przy ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk, zarejestrowany w VII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku pod numerem KRS 0000122150, NIP 957-07-30-409, REGON 000288640 moich danych osobowych zawartych w przekazanych dokumentach aplikacyjnych w celu niezbędnym dla przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, w skrócie RODO)”.

Realizując obowiązek informacyjny Administratora Danych, uprzejmie informujemy, iż:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą przy ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk, zarejestrowany w VII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku pod numerem KRS 0000122150, NIP 957-07-30-409, REGON 000288640.

2. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne powołało Inspektora Ochrony Danych. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@uck.gda.pl.

3. Twoje dane osobowe są przetwarzane (w tym są zbierane) przez UCK wyłącznie w celu:

a) przeprowadzenia rekrutacji,

b) dochodzenia ewentualnych roszczeń.

4. Podstawa prawna przetwarzania przez UCK Twoich danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit. c RODO, zgodnie z którego treścią dopuszcza się przetwarzanie danych osobowych jeśli jest to niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz art. 6 ust. 1 lit a RODO, zgodnie z którego treścią dopuszcza się przetwarzanie danych osobowych jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Podanie przez Ciebie danych osobowych – w zakresie wynikającym z przepisów prawa (w tym zwłaszcza takich danych, jak: imię i nazwisko, data urodzenia, wskazane przez Ciebie dane kontaktowe oraz – gdy jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku: wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) – jest obowiązkowe, jest wymogiem ustawowym i wynika z ustawy Kodeks Pracy, przepisów szczególnych i aktów wykonawczych do Kodeksu. Niepodanie tych danych skutkuje niemożnością przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Podanie danych osobowych – w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa (np. poprzez załączenie wizerunku, wskazanie stanu cywilnego bądź informacji o zainteresowaniach) jest dobrowolne (na podstawie dobrowolnie, świadomie i swobodnie wyrażonej przez Ciebie zgody). Ich niepodanie nie wpływa na możliwość przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego z Twoim udziałem (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia). Masz również prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej cofnięciem.

5. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców:

a) podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa,

b) podmiotom współpracującym z UCK w zakresie realizacji świadczeń niezbędnych dla realizacji przedmiotowego procesu i zarządzania naszym podmiotem, w tym zwłaszcza podmiotom zaopatrującym UCK w umożliwiające ich realizację rozwiązania techniczne i organizacyjne, a zwłaszcza dostawcom usług:

  • teleinformatycznych,
  • prawnych, doradczych oraz wspierających UCK w dochodzeniu należnych roszczeń -  w przypadku ich wystąpienia (w szczególności kancelariom prawnym, firmom windykacyjnym),
  • kurierskich i pocztowych,
  • rekrutacyjnych,
  • związanych z utylizacją dokumentacji oraz innych nośników zawierających dane osobowe,

c) osobom upoważnionym przez Administratora Danych, w tym naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki, w tym zwłaszcza pracownikom komórki organizacyjnej merytorycznie odpowiedzialnej za przeprowadzenie postępowania rekrutacyjnego oraz kadrze kierowniczej UCK),

d) osobom i/lub podmiotom przez Ciebie upoważnionym,

e) organowi założycielskiemu UCK (Gdańskiemu Uniwersytetowi Medycznemu) w związku ze sprawowaniem nadzoru właścicielskiego nad UCK.

6. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji procesu rekrutacji, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące od zakończenia rekrutacji. Z zastrzeżeniem tego terminu, jeśli celem przetwarzania Twoich danych jest dochodzenie roszczeń, to przetwarzamy dane – w tym celu – przez okres przedawnienia roszczeń wynikający z przepisów ustawy Kodeks cywilny. Po upływie wyżej wymienionych okresów, a także w razie cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa, Twoje dane są usuwane lub poddawane anonimizacji.

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.

8. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych.

9. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uznasz, iż ich przetwarzanie narusza unijne Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, w skrócie RODO).

10. Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.