Pracownik budowlany - Austria, Ried im Innkreis - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik budowlany - Austria

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik budowlany - Austria

Miejsce pracy: Ried im Innkreis

Nr. ref.: a0t4H00000WJFrJQAX

Obowiązki:

  • murowanie,
  • wykonywanie stolarki,
  • wykonywanie prac przy izolacji dźwiękowej.

Wymagania:

  • ukończone szkolenie zawodowe lub doświadczenie w jednym z wymienionych obszarów,
  • uprawnienia do obsługi suwnic będą dodatkowym atutem,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2 - warunek konieczny,
  • wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku (lider na rynku),
  • zatrudnienie i opieka poprzez Trenkwalder Austria,
  • pełny pakiet socjalny,
  • zatrudnienie na pełny etat - umowa o prace tymczasową,
  • godziny pracy tygodniowo: 38,5 godzin,
  • wynagrodzenie 2398 euro brutto miesięcznie,
  • dodatkowo 41,40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień,
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny w kwocie dwóch pełnych miesięcznych wynagrodzeń,
  • 5 tygodni płatnego urlopu.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.