ANALITYK FINANSOWY, Częstochowa - oferta pracy - GoldenLine.plTRW - ANALITYK FINANSOWY

Oferta archiwalna

ANALITYK FINANSOWY

Miejsce pracy: Częstochowa

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

OBOWIĄZKI:

  • Koordynacja procesu raportowania, prognoz i planu operacyjnego pod kątem harmonogramu, kompletności i poprawności danych;
  • Wsparcie funkcji korporacyjnych w koordynacji działań pomiędzy obszarami raportowania a jednostkami raportującymi;
  • Przygotowanie i dostarczanie raportów kluczowych danych finansowych funkcji korporacyjnych w Europie;
  • Przygotowanie prezentacji wyników dla zarządu;
  • Koordynacja planowania oraz bieżących procesów fakturowania usług wewnętrznych;
  • Zapewnienie szkoleń w zakresie procesów planowania, prognozowania i raportowania (w tym materiałów szkoleniowych).

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, finanse, rachunkowość itp.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość kontrolingu finansowego i rachunkowości;
  • Znajomość systemu SAP BW;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i gotowość do współpracy w globalnej organizacji;
  • Umiejętności przygotowywania prezentacji dla zarządu organizacji;
  • Dobra znajomość pakietu Office (Excel, Powerpoint, Word);
  • Wiedza z zakresu cen transferowych – mile widziana.

OFERUJEMY:

  • Prywatną opiekę medyczną PZU;
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.);
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.