Magazynier, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plEuroCash - Magazynier

Oferta archiwalna

Grupa Eurocash:
to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku rozwojem unikalnego konceptu Sushi 2 Go, dostarczającego Klientom najwyższej jakości zestawy sushi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Kluczowe zadania:

  • Kontakt z kontrahentami, bieżące negocjacje cen zamawianych surowców i warunków dostawy;
  • Kompletowanie towarów oraz wykonywanie innych prac magazynowych z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa żywności;
  • Dbałość o porządek na magazynie;
  • Praca w systemie (Optima) oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.

Idealny kandydat powinien:

  • Być dyspozycyjny do pracy na pełen etat w równoważnym systemie czasu pracy (również praca nocna);
  • Posiadać aktualne badania SANEPID;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane: znajomość języka angielskiego, uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się w firmie produkcyjnej;
  • Możliwości dalszego rozwoju w ramach firmy.

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).